Paikallisliikenteen aikataulut 7.8.2017 alkaen

VAMMALAN PAIKALLISLIIKENNE, Kouluvuoden aikana maanantaista perjantaihin (7.8.2017 alkaen)

KESKUSTA -ROISMALA-VARILA
Tori-6:207:108:109:1011:1012:1013:10-15:1016:1017:07
Terveyskeskus--7:128:129:1211:1212:1213:12-15:1216:1217:09
Nuutilankatu-6:267:168:169:1611:1612:1613:16-15:1616:16-
Roismala5:40---9:1811:1812:1813:18-15:1816:18-
Citymarket5:416:277:178:179:2211:2212:2213:22-15:2216:22-
Harjukatu5:436:287:188:189:2411:2412:2413:24-15:2416:2417:12
Tyrväänkatu5:456:307:208:209:2611:2612:2613:26-15:2616:2617:14
Kontionkatu5:476:327:228:229:2911:2912:2913:29-15:2916:2917:16
Aarnontie5:506:357:258:259:3311:3312:3313:33-15:3316:3317:18
Terveyskeskus-6:387:288:289:3811:3812:3813:38-15:3816:38-

Kauppalankatu

5:556:407:308:309:4011:4012:4013:40-15:4016:40-













KESKUSTA-LOUSAJA











Kauppalantalo5:556:407:308:409:4011:4012:4013:4014:0515:4016:50
Rautatieaseman piha5:57-------14:10 Sylvää--
Sastamalankatu5:596:427:328:429:4211:4212:4213:4214:1215:4216:52
Kalliala6:006:447:348:449:4411:4412:4413:4414:1415:4416:54
Sastamalakoti6:056:497:388:489:4811:4812:4813:4814:1815:4816:58
Vesitorni6:116:557:438:549:5411:5412:5413:5414:2315:5417:00
Käsityökatu---8:559:5511:5512:5513:55---
Varikonkatu--------14:24--
Teknikum6:136:567:44-------17:02
Rautatieaseman pys.6:146:597:468:599:5911:5912:5913:59-15:5917:05
Sylvää--7:51--------
Aarnontie--7:53--------
Tori6:157:008:029:0010:0012:0013:0014:0014:3016:0017:07













TYRVÄÄN VOIMA











Tori7:008:0010:4014:3015:35






Roismala7:058:0510:45-15:40






Aarnontie---14:34-






Kontionkatu---14:37-






Hopun teol.alue---14:43-






Tyrvään teol.alue---14:44-






Tyrvään Voima7:158:1510:5214:5015:50






Kaukolan Mylly7:208:2010:5714:5515:55






Ritala--11:0015:00-






Rautatieasema pys.--11:0215:0716:00






Tori7:278:2711:0815:1016:05






Sylvää7:35----



















Lauantaisin kouluvuoden aikana alkaen 7.8.2017























VARILA-LOUSAJA











Tori9:10
11:10








Sairaala pysäkki9:12
11:12








Nuutilankatu9:14
11:14








Citymarket9:15
11:15








Harjukatu9:17
11:17








Tyrväänkatu9:20
11:20








Kontionkatu9:25
11:25








Aarnontie9:28
11:28








Sairaala pysäkki9:29
11:29








Kauppalankatu9:30
11:30








Sastamalankatu9:32
11:32








Kalliala9:34
11:34








Sastamalakoti9:41
11:41








Varikonkatu9:48
11:48








Tori9:50
11:50






















TYRVÄÄN VOIMA


Tori9:50
11:50
Roismala9:55
11:55
Tyrvään Voima10:05
12:05
Kaukolan Mylly10:10
12:10
Rautatieasema10:15
12:15
Tori10:20
12:20